Програма стерилізації безпритульних тварин


Ми працюємо в Києві. Кількість місць обмежена. За відсутності місць та ресурсів, ми змушені будемо відмовити в допомозі у найближчу дату. Але ви можете записатися на наступну вільну.

Стерилізація безкоштовна, але Програма фінансується лише благодійними внесками. Тому якщо ви або ваші друзі мають можливість здійснити благодійний внесок – це допоможе збільшити кількість стерилізованих тварин. І Програма стерилізації продовжить працювати.


Внесок можна зробити тут: https://adoptdontstop.com/donate

ЗА ПРОГРАМОЮ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДОМАШНІ ТВАРИНИ АБО ТВАРИНИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ПЕРЕТРИМЦІ.

 • Приймаються тільки візуально здорові вуличні тварини.
 • Тварина відловлюється самостійно і привозиться в переносці
 • День прийому субота до 19:00, виписка - четвер.
 • Місце записується на людину, котра привезе і забере тварину. В інакшому випадку, вам можуть відмовити у прийомі або видачі.
 • По програмі приймаються лише вуличні тварини, які не живуть на перетримках та не мають господарів.
 • У разі виникнення ускладнень внаслідок проведення операції, лікування покривається фондом. Якщо ускладнення виявлені вже після виписки, потрібно обов'язково зв'язатися з нами.
 • Витрати на вет послуги в 2021 становлять: кішка - близько 1000 грн., кіт - 600 грн., собака - від 2000 грн. залежно від ваги тварини. Програма є безкоштовною, однак ми будемо вдячні за повну або часткову підтримку програми, щоб програма продовжила своє існування.
 • Номер телефонної лінії для комунікації з питань програми стерилізації та для запису - (067)5051684. Графік роботи - 9:00-21:00


Процедура

1. Опікун подає заявку через телефонну лінію

Номер телефонної лінії для запису і комунікації - (067)5051684. Графік роботи - 9:00-21:00
Той, хто звертається до нас та записується має особисто привезти і забрати тварину. Тварини від інших осіб, не за записом, не приймаються. Місця не передаються. Тварини приймаються та віддаються виключно людині, прізвище котрої вказане під час реєстрації. В ситуаціях, коли місце записане на одного куратора, а привозить інший - вам мають право відмовити у прийомі та видачі.

Запис відбувається кожного місяця 25ого числа ( на наступний місяць). Для цього потрібно зателефонувати на телефонну лінію фонду і надати таку інформацію для запису

 • місцезнаходження кішок/собак. (район/вулицю)
 • кількість
 • видимий стан здоров'я (потенційна вагітність)
 • контакти опікуна (прізвище та номер телефону)

Адміністратор зорієнтує чи можемо ми допомогти і якщо так - надає інформацію про орієнтовні дати вільних місць на стерилізацію або вносить запис в лист очікування.

Запис ОБОВ'ЯЗКОВО підтверджується за 2 дні до дня запису (четвер). Тобто, в четвер перед суботою, на котру у вас запис, ви телефонуєте на нашу телефонну лінію і підтверджуєте/ не підтверджуєте своє місце на суботу. Якщо протягом дня куратор не зв'язується з нами - місце автоматично передається далі по резервному списку.

День прийому  - субота щотижня. Клініка знаходиться на Академмістечку


Якщо тварина не була привезена і про це не було попереджено, фонд має право припинити співпрацю з опікуном.


Будь-які питання та уточнення щодо програми та її протоколу обговорюються виключно за номер телефону (067)5051684.

Ми не рекомендуємо привозити на стерилізацію хворих тварин: операція під наркозом - суттєвий стрес для організму, ослаблена від ховороби тварина має набагато більший ризик ускладень після операції.

У випадку хвороб, які передаються повітряно-крапельним шляхом, хвора тварина може заразити інших, відносно здорових, тварин. В тому разі, коли тварина може становити загрозу для інших тварин (заразити їх), залишаємо за собою право відмовити опікуну в прийомі такої тварини.

2. Відлов

У призначений день та час опікун відловлює домовлену кількість тварин.

Куртор своїми силами привозить тварину до клініки. Транспортувати тварин до клініки потрібно в переносках. Тварини не в переносках - не приймаються. Переноска має бути обов’язково пластикою та з боковими дверцятами. У мішках/коробках/сітках - не приймаються.

Якщо тварини не ручні або ви не відчуваєте впевненості в своїх силах у самостійному відлові - рекомендуємо зв'язатись з ловцями. 

Ловці, з якими працюють волонтери:

Коти:

Собаки: 050 8111263, 096 6600087, 093 7018483 Саша 0671370927 Паша

День прийому  - субота щотижня з 9:00 до 19:00. 

3. Стерилізація

Протокол процедури:

 • обробка від блох та кліщів
 • вакцинація від сказу
 • внутрішньошкірний шов / саморозсмоктувальні шви 
 • дозовано наркоз
 • антибіотики
 • чіпування і внесення в базу

Термін стаціонару 4-5 днів.

4. Післяопераційний період

Протягом  4-5 днів тварина перебуває на стаціонарі під наглядом лікаря. Тварина отримує необхідний догляд, їжу та назначені процедури.
Тварини перебувають у боксах у спільному приміщенні.

5. Відпускання в ареал існування

За показаннями лікаря, зазвичай на 4-6й день, тварина повертається в місце свого існування. Опікун забирає тварину самостійно.

День виписки  - щотижня у четвер після 19.00. 


Пролонгація перебування тварини на стаціонарі можлива виключно за показами ветеринара. 


! Важливо


Рекомендуємо спостерігати за станом тварин, зокрема, за станом швів декілька днів після виписки, оскільки тварини схильні до розлизування (особливо собаки).
Якщо є можливість - рекомендуємо перетримати тварину декілька днів для запобігання розлизування та запалення швів.

У випадку будь-яких ускладнень - необхідно негайно звернутися до нас та за необхідності привезти тварину на повторний прийом.


Ознайомтесь, будь ласка, із ризиками стерилізації тварини:
https://adoptdontstop.com/blog/sterilization-risk?fbclid=IwAR0LwYwUvm1nuWsNk8S5D6mUFPAbkohoWjrpI3FP4JI9G6e_dP7UAGqyt0E